Galanta – mesto s úžasnou atmosférou

Galanta je základňou môjho pôsobenia ako fotografa. Poznám veľa zaujímavých miest, milujem jej atmosféru, ľudí, ktorí tu žijú a nekonečné možnosti na fotografovanie, ktoré ponúka. S tým správnym pohľadom v sebe ukrýva oveľa viac, ako by sa mohlo zdať.

Mnoho dní a nocí som strávil kráčaním po uličkách Galanty a hľadaním toho správneho momentu, objektu, človeka. Ako fotograf z Galanty, ktorý tu žije nejaký čas, mám akýsi čuch na takéto momenty. Vtedy vznikajú jedinečné fotografie, na ktorých sa zastaví čas a majú silu tú konkrétnu chvíľu pripomenúť aj o niekoľko rokov neskôr.

Galanta

Málokto však vie, že Galanta je skvelým miestom aj pre svadobné fotografie. Či už je to špecifická mestská architektúra s vlastnou atmosférou, prekrásna okolitá príroda alebo rôzne miesta, ktoré si nechávam ukryté pre seba – toto mesto je dokonalou kulisou ku každej svadbe. Každý kút ponúka svoje čaro a svojho ducha, ktorý keď sa perfektne zachytí v svadobných fotografiách, vznikne dychberúci výsledok.

Ak je svadobný fotograf z Galanty to, čo práve hľadáte a tým chýbajúcim dielom, ktorý chýba v skladačke vašej dokonalej svadby, kontaktujte ma a ja vám ukážem, čoho je toto mesto schopné. Verím, že keď sa v jednu chvíľu spojí ideálne miesto s ideálnym fotografom, vzniknú svadobné fotografie, ktoré vás budú sprevádzať celým vašim spoločným životom.

Zdieľať článok