Odovzdávanie svadobných fotografií

Fotografia nám umožňuje vybaviť si spomienky na výnimočné dni. Fotografie sú preto odovzdávané vo forme digitálnej aj tlačenej. 

 

Fotokniha

Jednou z najkrajších spomienok, ktorú si viete pozrieť kedykoľvek, sú fotografie zo svadby.  Fotokniha je jednou z mála hmatateľných spomienok na svadbu. Viete jej venovať výnimočné miesto vo Vašom domove aj špeciálny čas na jej prezeranie. 

Pri prezeraní fotografií v ručne vyrábanej fotoknihe od spoločnosti Foto Antal sa stále vrátite v čase a zaspomínate si na tie najkrajšie chvíle vášho výnimočného dňa.

Vo fotoknihe je používaný profesionálny fotopapier, ktorý zaručuje tú najvyššiu vizuálnu kvalitu so životnosťou 150 rokov. 

 

Fotokniha je ponúkaná v balíčku exclusive,  ale ak máte záujem tak je možnosť aj samostatnej objednávky, či už pre vašich známych alebo pre Vás.

Drevené Krabičky

Jedinečne ručne vyrábaná krabička, ktorá obsahuje USB disk aj s vytlačenými fotografiami.  Tlačená fotografia má svoje čaro, zanesie nás späť do krásnych dní, zabezpečí nám úsmev na tvári a príjemné emócie. Hmatateľná fotka na chvíľu odnesie z uponáhľaného a rýchleho sveta a vráti na miesta, kde sme prežili niečo výnimočné, s ľuďmi, ktorí sú pre nás jedineční.

Zdieľať článok